Szafy i garderoby

Garderoba czy też szafa to miejsce, w którym przechowywane są nie tylko ubrana, ale również rzeczy rzadziej przez nas używane. Garderoby zazwyczaj zlokalizowane są obok sypialni, lub na poddaszu, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni pod skosami. Bez względu na to, gdzie zapragną Państwo urządzić swoją   garderobę, nasza firma zaprojektuje ją w najbardziej korzystny dla Państwa sposób. Szeroka gama mechanizmów do szaf, jakie Państwu zaproponujemy, powoli maksymalnie zagospodarować każdą, nawet niewielką przestrzeń.

Szafy i garderoby są przez nas projektowane po zapoznaniu się z indywidualnymi upodobaniami klienta. Większość projektów realizujmy na terenie Warszawy i okolic

W naszych meblach montujemy drzwi przesuwane, składane, otwierane, albo składano-przesuwane. Wysokiej jakości mechanizmy gwarantują firmy: StanPlus, Komandor, Laguna i wiele innych.

 

Oto przykład szafy w stylu kolonialnym robionej na wymiar. Fronty z litego drewna, wybarwiane do odcienia wybranego przez klienta.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia większej ilości naszych projektów znajdujących się w dziale galeria

 

Poniższe zdjęcie przestawia nietypową garderobę. Z zewnątrz wygląda jak fantazyjna szafa, zaś w środku znajduje się spora przestrzeń na ubrania. Szafa wykończona płytą laminowaną.

W ramach różnorodnych projektów nasz zakład stolarski zrealizował  wiele zamówień typu zabudowy nietypowe  na terenie Warszawa i okolice.

W przypadku złożonych prac nie ograniczamy się jednak tylko do pracy w okolicach Warszawy, bardzo chętnie wykonamy projekty szaf i garderób w dalszych zakątkach polski