Meble łazienkowe

Stworzenie wyjątkowych, a zarazem praktycznych mebli do łazienki to nie lada wyzwanie. Łazienka to bardzo specyficzne miejsce w każdym domu, dlatego meble łazienkowe muszą być starannie przemyślane i zaprojektowane oraz wykonane wyjątkowo dokładnie i z dbałością o szczegóły.
Zabudowa łazienkowa na wymiar pozwoli Państwu najbardziej optymalnie zaplanować przestrzeń, stworzyć szafki i schowki, które pomieszczą nie tylko kosmetyki całej rodziny, ale również chemię gospodarczą potrzebną w każdym domu.
Meble do łazienki, które Państwu proponujemy mogą być wykonane przede wszystkim z płyt lakierowanych, dzięki czemu są bardziej odporne na występującą w łazience wilgoć. Fronty naszych mebli mogą być w całości wykonane z lustra bądź mlecznego szkła oprawionego w cienką aluminiową ramkę. Takie rozwiązanie optycznie powiększy nawet niewielką łazienkę.
Proponujemy Państwu również ciekawe i praktyczne rozwiązania szafek pod umywalkowych. Mogą być to zarówno szerokie, ale stabilne i mocne szuflady, jak i tradycyjne szafki, dające możliwość jak najlepiej zagospodarować tą trudną przestrzeń.
Pomożemy również Państwu w doborze uchwytów, które podkreślą charakter szafek i łazienki, a także sprawią, że łazienka z naszymi meblami będzie niepowtarzalna.
Jak całą naszą ofertę, także projektowanie i wykonanie mebli łazienkowych kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i okolic. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!