Meble kuchenne


Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. To przede wszystkim serce całego domu, dlatego tak ważne jest, aby była nie tylko dobrze wyposażona, lecz także elegancko urządzona. Staramy się pomóc Państwu w optymalnym wyborze zarówno materiałów wykończeniowych, jak i sprzętów AGD. Zabudowy kuchenne są przez nas wykonywane z uwzględnieniem Państwa marzeń i planów, lecz jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na ergonomię pracy. Ważne jest aby ustawienie sprzętów sprzyjało Państwa pracy.

Zaczynamy od określenia stylu, w którym chcieliby Państwo mieć kuchnię. Aby to ułatwić przedstawiamy krótkie opisy, które pomogą Państwu w wyborze.

Po zaprojektowaniu Państwa kuchni, przechodzimy do wyboru materiałów wykończeniowych. Do Państwa dyspozycji mamy wzorniki wielu firm, lecz jeśli mimo tego, nie znajdą Państwo swojego wymarzonego wzoru, postaramy się rozszerzyć naszą ofertę.

Montaż mebli  to ostatni etap naszych prac. Zazwyczaj montaż trwa około 3 dni, jest to uzależnione od wielkości kuchni. Oprócz montażu mebli oferujemy również podłączenie sprzętów AGD przez elektryka z uprawnieniami. Dzięki temu zakupiony przez Państwa sprzęt nie straci gwarancji.